Uisuväljak

Jõulud Tartus on väga eriline aeg! Tartu jõuluaeg on juba pea sama tore nagu on jaanipäev!

Nii juhtubki, et Suudlevate Tudengite elu Raekoja platsil on igavaseks muutunud – kätte on jõudmas juba teine talv, mil nende vahetus läheduses Tartu linnasüdames on veel rohkem sagimist, kurameerimist, kihistamist, kaunist muusikat ning igasugu sõpru-külalisi.

Esimese advendipühapäeva järgselt on amüseeriva pronkspaari ümber avatud ligi 1000 ruutmeetri suurune uisuväljak ja maailma ühte kõige romantilisemat ja lõbusamat meelelahutust – uisutamist – saab Tartus harrastada valguskettidest tähistaeva all otse linna kõige tähtsamal väljakul.

Tartu Raekoja platsi uisuväljak töötab advendiaja algusest veebruarikuu lõpuni, st ajani, kui kevadigatsus juba väljakannatamatuks muutub. Loodame selle pea kolme kuu jooksul väljakul poognaid teha nii koos endiste ja praeguste Michelle Kwanide, Anna Levandite ja Aleksandr Zaitsevitega (nad o n meie keskel, andke ainult võimalus) kui vaprusest värisevate esmauisutajatega. Vanemad ja vanavanemad saavad viimastega ühineda või juba natuke suurematele uisutajatele väljaku servast õpetusi jagada. Kui neid üldse kuulda ei võeta, on aeg minna uisuväljaku kohvikusse ning end kuuma joogiga rahustada, et seejärel õpetamise ja targutamise raske tööga puhanult jätkata.

Armsaks saanud klaaspaviljonidest Valgusküla, mis pakub talveilmale vaatamata mõnusat värskes õhus viibimise keskkonda nii suurtele kui väikestele, naaseb ka sellel aastal Raekoja platsile ning jääb oma ülekorraldamata moel inimesi rõõmustama ja tegevusi pakkuma talvise koolivaheaja lõpuni.

UISUVÄLJAKU LAHTIOLEKUAJAD

Tartu Raekoja platsi uisuväljak on oma teisel hooajal avatud 28. november 2021 kuni 28. veebruar 2022 (k. a).

Oleme esmaspäevast pühapäevani avatud ajavahemikus 10:00–22:00.

Palun pane tähele, et: